| ανώτατο πλάτος | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης Printing+ Didital |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| ανώτατο πλάτος | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης Printing+ Didital |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντιστατικός, κορώνα, αγώγιμη |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
|---|---|
| Δύναμη | Υψηλής αντοχής |
| Ανακυκλωσιμότητα | ανακυκλώσιμος |
| Μόνωση θερμότητας | Άριστος |
| Αντοχή στην υγρασία | Στεγανοποιήστε |
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
|---|---|
| Διάρκεια | Υψηλή διάρκεια |
| Αντοχή στην υγρασία | Στεγανοποιήστε |
| Ανακυκλωσιμότητα | ανακυκλώσιμος |
| Δύναμη | Υψηλής αντοχής |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | Τεμαχίζοντας, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| ανώτατο πλάτος | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης Printing+ Didital |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| ανώτατο πλάτος | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης Printing+ Didital |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| ανώτατο πλάτος | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης Printing+ Didital |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |