| Βάρος | 1000 κλ |
|---|---|
| Μήκος συγκόλλησης | 13005000mm |
| Πάχος συγκόλλησης | 3mm30mm |
| Τύπος | Μανίκι που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Μέγεθος μηχανών | 3000x1200x1000mm |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Εκτύπωση λογότυπων | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, πράσινο, ρόδινο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Εκτύπωση λογότυπων | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, πράσινο, ρόδινο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Εκτύπωση λογότυπων | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, πράσινο, ρόδινο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Προστασία επιφάνειας | Ναι |
|---|---|
| Κόλλα | Αριθ. |
| ανακυκλώσιμος | Ναι |
| Πάχος | 3mm 5mm |
| Χρώμα | Γκρι, Μπλε, Μαύρο, κ.λπ. |
| Λεκές ανθεκτικός | Ναι |
|---|---|
| Επαναχρησιμοποιήσιμος | Ναι |
| Προστασία επιφάνειας | Ναι |
| Στεγανοποιήστε | Ναι |
| Πάχος | 3mm 5mm |