| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Ονομασία του προϊόντος | 1200x1000x900mm Εναρμονίσιμη συσκευασία HDPE με διαφανές πλαστικό μανίκι |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | HDPE + PP |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, γκρι, κλπ. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Ονομασία του προϊόντος | Ανθεκτικά πλαστικά κουτιά αποθήκευσης HDPE, προσαρμοσμένα κουτιά συσκευασίας |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | HDPE + PP |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, γκρι, κλπ. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Ονομασία του προϊόντος | Αποθήκευση πλαστικών Προσαρμοσμένο κουτί με μανίκι παλέτας |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | HDPE + PP |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, γκρι, κλπ. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Ονομασία του προϊόντος | 1600x1145x1067mm Συσκευή με μανίκι με στοιβάζουσα παλέτα πλαστικές συσκευασίες αποστολής |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | HDPE + PP |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, γκρι, κλπ. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Ονομασία του προϊόντος | Πλαστικό περιέκτη χύδην με μανίκι |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | HDPE + PP |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, γκρι, κλπ. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |