| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Ονομασία του προϊόντος | Πλαστική κούφια προστατευτική γωνία για προστατευτικά προϊόντα PP κυματοειδή προστατευτική γωνία |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Αριθμό μοντέλου | Κοίλος πίνακας PP |
| Υλικό | 100% Virgin PP |
| Πάχος | 1.6-12mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένο μέγεθος Περσόφληση κουτίΣτακωτά δοχεία αποθήκευσης πλαστικών εξαρτημάτων κουτί |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Αριθμό μοντέλου | Κοίλος πίνακας PP |
| Υλικό | 100% Virgin PP |
| Χρώμα | Λευκό, μαύρο, προσαρμοσμένο. |
| Υλικό | Φρουρά φυσαλίδων κυψελωτών πινάκων PP |
|---|---|
| Πάχος | 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | Φυσαλίδα Guard/PP κυψελωτών πινάκων PP σε κυματοειδές πανό |
|---|---|
| Πάχος | 36mm, 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | Φρουρά φυσαλίδων κυψελωτών πινάκων PP |
|---|---|
| Πάχος | 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | Φυσαλίδα Guard/PP κυψελωτών πινάκων PP σε κυματοειδές πανό |
|---|---|
| Πάχος | 36mm, 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | Φυσαλίδα Guard/PP κυψελωτών πινάκων PP σε κυματοειδές πανό |
|---|---|
| Πάχος | 36mm, 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |