| ανώτατο πλάτος | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης Printing+ Didital |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Χρήση | Προστασία επιφάνειας |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς | FR |
| Ανακυκλωσιμότητα | ανακυκλώσιμος |
| Πάχος | 3mm 5mm |
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
| Υλικό | Φυσαλίδα Guard/PP κυψελωτών πινάκων PP σε κυματοειδές πανό |
|---|---|
| Πάχος | 36mm, 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| ανώτατο πλάτος | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης Printing+ Didital |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Υλικό | Φυσαλίδα Guard/PP κυψελωτών πινάκων PP σε κυματοειδές πανό |
|---|---|
| Πάχος | 36mm, 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | Φυσαλίδα Guard/PP κυψελωτών πινάκων PP σε κυματοειδές πανό |
|---|---|
| Πάχος | 36mm, 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| έλεγχος | SIEMENS |
| ανώτατο πλάτος | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης Printing+ Didital |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Δάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | FR, αντιστατικό, κορώνα, αγώγιμη |