| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Δάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | FR, αντιστατικό, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Δάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | FR, αντιστατικό, κορώνα, αγώγιμη |
| Περάτωση ακρών | Ναι |
|---|---|
| Δίσκος διαιρετών | Διαθέσιμος |
| Χρήση | Αυτόματη συσκευασία, τρόφιμα, συσκευασία βιομηχανίας |
| Πτυσσόμενος | Μ, Ζ |
| Υλικό | HDPE+PP |
| Τσέπη ετικετών | Ναι/όχι |
|---|---|
| Υλικό | HDPE+PP |
| λογότυπο συνήθειας | Διαθέσιμος |
| Πτυσσόμενος | Μ, Ζ |
| Περάτωση ακρών | Ναι |
| Υλικό | HDPE+PP |
|---|---|
| Δίσκος διαιρετών | Διαθέσιμος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιστατικό κ.λπ. |
| Πτυσσόμενος | Μ, Ζ |
| Χρώμα | Γκρίζος, μαύρος, ή προσαρμοσμένος |
| ανώτατο πλάτος | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| ανώτατο πλάτος | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |