| Ονομασία του προϊόντος | FR 2.7 - 30 mm Πίνακες μελιού από PP πλαστικές πλακέτες μελιού από πλαστικό |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Max 1600mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυφάβο διπλές πλάκες μελιού για συσκευασία φύλλων μελιού PP |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Max 1600mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Κουτί συσκευασίας μελιού από PP Κουτί συσκευασίας με μανίκι παλέτας HDPE για μεταφορά υλικών |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | HDPE + PP |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, γκρι, κλπ. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Ελαφρύς | Ναι |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Πλάτος | 1200mm |
| ανακυκλώσιμος | Ναι |
| Επιφάνεια | Ομαλός |
| Ελαφρύς | Ναι |
|---|---|
| Αντιστατικός | Αριθ. |
| Υλικό | PP |
| ανακυκλώσιμος | Ναι |
| Εκτυπώσιμος | Ναι |
| Πλάτος | 1200mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμος | Ναι |
| Υλικό | PP |
| Αντιστατικός | Αριθ. |
| Ζαρωμένος | Ναι |
| Διάρκεια | Υψηλή διάρκεια |
|---|---|
| Αντοχή στην υγρασία | Στεγανοποιήστε |
| Χημική αντίσταση | άριστος |
| Υγιής μόνωση | Άριστος |
| Μόνωση θερμότητας | Άριστος |
| Υγιής μόνωση | Άριστος |
|---|---|
| Αντοχή στην υγρασία | Στεγανοποιήστε |
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
| Υλικό | Κυψελωτός πίνακας PP |
| χρήση | Προστασία επιφάνειας |
| Αντίσταση πυρκαγιάς | FR |
|---|---|
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
| Υγιής μόνωση | Άριστος |
| Χρώμα | Άσπρο, γκρίζο, μαύρο, μπλε κ.λπ. |
| Υλικό | Κυψελωτός πίνακας PP |
| Αντίσταση στη φωτιά | ΟΧΙ |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον | - Ναι, ναι. |
| Βάρος | 600-3500 γραμμάρια |
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
| Χρήση | Πίνακας αυτοκινήτου, κουτί με μανίκι παλέτας, εκτύπωση |