| Ονομασία του προϊόντος | Πολυχρωματικά φύλλα προστασίας δαπέδου από πλαστικό |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Αριθμό μοντέλου | Κοίλος πίνακας PP |
| Υλικό | 100% Virgin PP |
| Δάχος | 1.6-12mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Γωνιακή προστασία PP Hollow Πλαστικές γωνιακές προστασίες για τοίχους |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Αριθμό μοντέλου | Κοίλος πίνακας PP |
| Υλικό | 100% Virgin PP |
| Πάχος | 1.6-12mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναρμονισμένα πλαστικά πλαστικά πλαστικά κουτιά ανθεκτικά και φιλικά προς το περιβάλλον |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Αριθμό μοντέλου | Κοίλος πίνακας PP |
| Υλικό | 100% Virgin PP |
| Χρώμα | Λευκό, μαύρο, προσαρμοσμένο. |
| Ονομασία προϊόντος | Ακατέργαστη υφή 10mm Μαύρο PP Honeycomb Board για την περίπτωση πτήσης |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Μέγιστο 1600 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Πίνακας σάντουιτς με μέλι με υφή 3 mm Πίνακα με μέλι με μέλι PP Πίνακα με μέλι με μέλι |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Μέγιστο 1600 mm |
| Ονομασία προϊόντος | 4 mm Corona PP φύλλο μελιού για εκτύπωση |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Μέγιστο 1600 mm |
| Ονομασία προϊόντος | 5mm Μαύρο PP Honeycomb Panel για επένδυση φορτηγού |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Μέγιστο 1600 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Πίνακας μελιού για προστασία δαπέδου |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Max 1600mm |
| Ονομασία του προϊόντος | 12mm PP Honeycomb Flight Case Panel Heave Matte πλαστικό φύλλο μελιού |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Max 1600mm |
| Ονομασία του προϊόντος | FR 2.7 - 30 mm Πίνακες μελιού από PP πλαστικές πλακέτες μελιού από πλαστικό |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Max 1600mm |