| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Εκτύπωση λογότυπων | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, πράσινο, ρόδινο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Μέγεθος μηχανών | 3000x1200x1000mm |
|---|---|
| Τάση | 380V |
| Βάρος | 1000 κλ |
| Πάχος συγκόλλησης | 3mm30mm |
| Μήκος συγκόλλησης | 13005000mm |
| Μήκος συγκόλλησης | 13005000mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία και χρόνος | Διευθετήσιμος |
| Υλικό επεξεργασίας | Πίνακας PDVF, PVC, πίνακας PPN ή σωλήνας |
| Βάρος | 1000 κλ |
| Αέρας συμπιέσεων | Κανονικός |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένο μέγεθος Περσόφληση κουτίΣτακωτά δοχεία αποθήκευσης πλαστικών εξαρτημάτων κουτί |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Αριθμό μοντέλου | Κοίλος πίνακας PP |
| Υλικό | 100% Virgin PP |
| Χρώμα | Λευκό, μαύρο, προσαρμοσμένο. |
| Χρώμα | Άσπρο, γκρίζο, μαύρο, μπλε κ.λπ. |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς | Αριθ. |
| Υλικό | Κυψελωτός πίνακας PP |
| Βάρος | 2500gsm-3500gsm |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ναι |
| Υλικό | Φρουρά φυσαλίδων κυψελωτών πινάκων PP |
|---|---|
| Πάχος | 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα/φυσαλίδα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| ανώτατο πλάτος | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης Printing+ Didital |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| ανώτατο πλάτος | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης Printing+ Didital |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |