| ανώτατο πλάτος | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | Ελασματοποίηση, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιστατικό κ.λπ. |
|---|---|
| λογότυπο συνήθειας | Διαθέσιμος |
| Υλικό μανικιών | κηρήθρα Panles 10mm PP |
| Δίσκος διαιρετών | Διαθέσιμος |
| Παλέτα και καπάκι | Χτύπημα-σχηματοποίηση δύο στρώματος |
| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| ανώτατο πλάτος | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Δάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | FR, αντιστατικό, κορώνα, αγώγιμη |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Εκτύπωση λογότυπων | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, πράσινο, ρόδινο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |