| Τύπος | Αυτόματος |
|---|---|
| Πλάτος σφράγισης | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος άκρης | Καμία τρύπα σε στρογγυλό |
| τρόπος λειτουργίας | Αυτόματος/ημιαυτόματος |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένος |
| ανώτατο πλάτος | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.92mm |
| GSM | 240-1000 |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης |
| βάρος ρόλων | 15KGS |
| ανώτατο πλάτος | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.92mm |
| GSM | 240-1000 |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης |
| βάρος ρόλων | 15KGS |
| ανώτατο πλάτος | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.92mm |
| GSM | 240-1000 |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης |
| βάρος ρόλων | 15KGS |
| ανώτατο πλάτος | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.92mm |
| GSM | 240-1000 |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης |
| βάρος ρόλων | 15KGS |
| Ανώτατο πλάτος | 1200mm |
|---|---|
| Πάχος | 0.92mm |
| GSM | 240-1000 |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση οθόνης |
| Βάρος ρόλων | 15KGS |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιστατικό κ.λπ. |
|---|---|
| MOQ | 50 κομμάτια |
| Παλέτα και καπάκι | Χτύπημα-σχηματοποίηση δύο στρώματος |
| Δίσκος διαιρετών | Διαθέσιμος |
| πλαστική κλειδαριά | Διαθέσιμος |
| Αντιολισθητικό | Ναι |
|---|---|
| Μέγεθος | Διάφορα μεγέθη διαθέσιμα |
| Χρώμα | Γκρι, Μπλε, Μαύρο, κ.λπ. |
| Στεγανοποιήστε | Ναι |
| Εύκολος να εγκαταστήσει | Ναι |
| Κατανάλωση ισχύος | Χαμηλός |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/380V/415V |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένος |
| Πάχος σφράγισης | 36mm 813mm |
| Υλικό επεξεργασίας | Πίνακας PDVF, PVC, πίνακας PPN ή σωλήνας |
|---|---|
| Αέρας συμπιέσεων | Κανονικός |
| Μέγεθος μηχανών | 3000x1200x1000mm |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Θερμοκρασία και χρόνος | Διευθετήσιμος |