| Ονομασία του προϊόντος | Επαναχρησιμοποιήσιμο μεγάλο πλαστικό κουτί παλέτας για ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | HDPE + PP |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, γκρι, κλπ. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Ονομασία του προϊόντος | Μεγάλο Βαρέως Τύπου Βιομηχανικό Αναδιπλούμενο Δοχείο με Μανίκια για Μαζική Αποθήκευση |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | HDPE + PP |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, γκρι, κλπ. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Εκτύπωση λογότυπων | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, πράσινο, ρόδινο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Χρώμα | γκρι, μαύρο |
|---|---|
| Υλικό | HDPE+PP |
| MOQ | 50 κομμάτια |
| Δυναμική Στοίβα | 1+1 |
| Καπάκι | διαθέσιμος |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Εκτύπωση λογότυπων | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, πράσινο, ρόδινο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Πάχος | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Εκτύπωση λογότυπων | ΕΚΤΥΠΩΣΗ οθονης |
| Χρώμα | Άσπρο, πράσινο, ρόδινο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Εκτύπωση λογότυπων | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, πράσινο, ρόδινο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Εκτύπωση λογότυπων | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, πράσινο, ρόδινο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Εκτύπωση λογότυπων | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, πράσινο, ρόδινο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Εκτύπωση λογότυπων | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, πράσινο, ρόδινο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |