| Υλικό | Φρουρά φυσαλίδων κυψελωτών πινάκων PP |
|---|---|
| Πάχος | 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Ονομασία προϊόντος | Ανθεκτικό ESD πλαστικό πίνακα μέλιτος για συσκευασία μερών |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | pp |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Max 1600mm |
| Υλικό | Φυσαλίδα Guard/PP κυψελωτών πινάκων PP σε κυματοειδές πανό |
|---|---|
| Πάχος | 36mm, 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | Φυσαλίδα Guard/PP κυψελωτών πινάκων PP σε κυματοειδές πανό |
|---|---|
| Πάχος | 36mm, 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | Φυσαλίδα Guard/PP κυψελωτών πινάκων PP σε κυματοειδές πανό |
|---|---|
| Πάχος | 36mm, 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| έλεγχος | SIEMENS |
| Υλικό | Φυσαλίδα Guard/PP κυψελωτών πινάκων PP σε κυματοειδές πανό |
|---|---|
| Πάχος | 36mm, 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Συσκευάζοντας, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Μέγεθος μηχανών | 3000x1200x1000mm |
|---|---|
| Τάση | 380V |
| Βάρος | 1000 κλ |
| Πάχος συγκόλλησης | 3mm30mm |
| Μήκος συγκόλλησης | 13005000mm |
| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |