| Ταχύτητα σφράγισης | Υψηλός |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματος |
| Εγγύηση | 1 χρόνος |
| Ενιαία δευτερεύουσα σφράγιση | Διαθέσιμος |
| Όνομα | Μηχανή στεγανοποίησης άκρων |
| Ονομασία του προϊόντος | Γωνιακή προστασία PP Hollow Πλαστικές γωνιακές προστασίες για τοίχους |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Αριθμό μοντέλου | Κοίλος πίνακας PP |
| Υλικό | 100% Virgin PP |
| Πάχος | 1.6-12mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Εναρμονισμένα πλαστικά πλαστικά πλαστικά κουτιά ανθεκτικά και φιλικά προς το περιβάλλον |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Αριθμό μοντέλου | Κοίλος πίνακας PP |
| Υλικό | 100% Virgin PP |
| Χρώμα | Λευκό, μαύρο, προσαρμοσμένο. |
| Αντίσταση πυρκαγιάς | FR |
|---|---|
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
| Υγιής μόνωση | Άριστος |
| Χρώμα | Άσπρο, γκρίζο, μαύρο, μπλε κ.λπ. |
| Υλικό | Κυψελωτός πίνακας PP |
| Χρώμα | Άσπρο, γκρίζο, μαύρο, μπλε κ.λπ. |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς | Αριθ. |
| Υλικό | Κυψελωτός πίνακας PP |
| Βάρος | 2500gsm-3500gsm |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ναι |
| Υλικό | Φρουρά φυσαλίδων κυψελωτών πινάκων PP |
|---|---|
| Πάχος | 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | Φρουρά φυσαλίδων κυψελωτών πινάκων PP |
|---|---|
| Πάχος | 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | Φρουρά φυσαλίδων κυψελωτών πινάκων PP |
|---|---|
| Πάχος | 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | Φρουρά φυσαλίδων κυψελωτών πινάκων PP |
|---|---|
| Πάχος | 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | Φρουρά φυσαλίδων κυψελωτών πινάκων PP |
|---|---|
| Πάχος | 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |