| Υλικό | PP |
|---|---|
| Δάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | FR, αντιστατικό, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Δάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | FR, αντιστατικό, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | Αντιστατικός, FR, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | Φρουρά φυσαλίδων κυψελωτών πινάκων PP |
|---|---|
| Πάχος | 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντι γλιστρημένη, αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα |
| υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό μανικιών | PP |
|---|---|
| Πάχος | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Επεξεργασία | Κενό & φύσηγμα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | Ελασματοποίηση, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |