| MOQ | 50 κομμάτια |
|---|---|
| Πόρτα πτώσης | Ναι/όχι |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιστατικό κ.λπ. |
| Περάτωση ακρών | Ναι |
| Σειρά αριθ. | Προσαρμοσμένος |
| Λεκές ανθεκτικός | Ναι |
|---|---|
| Πυρκαγιά - καθυστερών | Ναι |
| Επαναχρησιμοποιήσιμος | Ναι |
| Προστασία επιφάνειας | Ναι |
| Τύπος | προσωρινή προστασία πατωμάτων |
| Ονομασία του προϊόντος | Πλαστική κούφια προστατευτική γωνία για προστατευτικά προϊόντα PP κυματοειδή προστατευτική γωνία |
|---|---|
| Μάρκα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Αριθμό μοντέλου | Κοίλος πίνακας PP |
| Υλικό | 100% Virgin PP |
| Πάχος | 1.6-12mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ανθεκτικό ESD πλαστικό πίνακα μέλιτος για συσκευασία μερών |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | pp |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Max 1600mm |
| Χημική αντίσταση | Άριστος |
|---|---|
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Μέγεθος | Ανώτατο πλάτος μέχρι 2000mm |
| Υλικό | Κυψελωτός πίνακας PP |
| Μόνωση θερμότητας | Άριστος |
| Υλικό | Φρουρά φυσαλίδων κυψελωτών πινάκων PP |
|---|---|
| Πάχος | 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | Φρουρά φυσαλίδων κυψελωτών πινάκων PP |
|---|---|
| Πάχος | 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | Φρουρά φυσαλίδων κυψελωτών πινάκων PP |
|---|---|
| Πάχος | 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Χρώμα | Άσπρο, γκρίζο, μαύρο, μπλε κ.λπ. |
|---|---|
| Δύναμη | Υψηλή Αντοχή |
| υλικό | Κυψελωτός πίνακας PP |
| Αντοχή στην υγρασία | Αδιάβροχος |
| Ηχομόνωση | Εξοχος |
| Υλικό | Φρουρά φυσαλίδων κυψελωτών πινάκων PP |
|---|---|
| Πάχος | 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |