| Υλικό | HDPE+PP |
|---|---|
| Πόρτα πτώσης | 2 PC |
| πλαστική κλειδαριά | Αριθ. |
| λογότυπο συνήθειας | Διαθέσιμος |
| Στατικό φορτίο | 4000kgs |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Εκτύπωση λογότυπων | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, πράσινο, ρόδινο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Εκτύπωση λογότυπων | Εκτύπωση οθόνης |
| Χρώμα | Άσπρο, πράσινο, ρόδινο, μπλε, κίτρινο, γκρίζο κ.λπ. |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| UV ανθεκτικός | Αριθ. |
|---|---|
| Καταστήστε αλεξίπυροι | Αριθ. |
| Ελαφρύς | Ναι |
| Εκτυπώσιμος | Ναι |
| Αντιστατικός | Αριθ. |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Επιφάνεια | Ομαλός, κατασκευασμένος, ελασματοποίηση |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Υγιής μόνωση | Άριστος |
| Μόνωση θερμότητας | Άριστος |
| Αντίσταση πυρκαγιάς | Άριστος |
| Πάχος | 330mm |
|---|---|
| Δύναμη | Υψηλής αντοχής |
| Επιφάνεια | Ομαλός, κατασκευασμένος, ελασματοποίηση |
| Αντοχή στην υγρασία | Στεγανοποιήστε |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |