| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Χρήση | Προστασία επιφάνειας |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο, γκρίζο, μαύρο, μπλε κ.λπ. |
| Δύναμη | Υψηλής αντοχής |
| Διάρκεια | Υψηλή διάρκεια |
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
| Χρώμα | Γκρίζο, μαύρο, μπλε κ.λπ. |
|---|---|
| Διάρκεια | Υψηλή διάρκεια |
| Επιφάνεια | Ομαλός, κατασκευασμένος, ελασματοποίηση |
| Δύναμη | Υψηλής αντοχής |
| Μόνωση θερμότητας | Άριστος |
| Επιφάνεια | Ομαλός |
|---|---|
| Ζαρωμένος | Ναι |
| UV ανθεκτικός | Αριθ. |
| Μήκος | 2400mm |
| Εκτυπώσιμος | Ναι |
| Πάχος | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| Μόνωση θερμότητας | Άριστος |
| Δύναμη | Υψηλής αντοχής |
| Χρώμα | Άσπρο, γκρίζο, μαύρο, μπλε κ.λπ. |
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
| Πάχος | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| Μόνωση θερμότητας | Άριστος |
| Δύναμη | Υψηλής αντοχής |
| Χρώμα | Άσπρο, γκρίζο, μαύρο, μπλε κ.λπ. |
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15 μέρες |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
| Place of Origin | China |
| Ταχύτητα σφράγισης | Υψηλός |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματος |
| Εγγύηση | 1 χρόνος |
| Ενιαία δευτερεύουσα σφράγιση | Διαθέσιμος |
| Όνομα | Μηχανή στεγανοποίησης άκρων |
| Βάρος | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πλάτος σφράγισης | Προσαρμοσμένος |
| Ταχύτητα σφράγισης | Υψηλός |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Τύπος | Αυτόματος |