| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντιστατικός, συσκευασία, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Ματ, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, συσκευασία, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντιστατική, σφράγιση ακρών, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντιστατικός, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |