| Ονομασία προϊόντος | Πίνακας σάντουιτς με μέλι με υφή 3 mm Πίνακα με μέλι με μέλι PP Πίνακα με μέλι με μέλι |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Μέγιστο 1600 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ακατέργαστη υφή 10mm Μαύρο PP Honeycomb Board για την περίπτωση πτήσης |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Μέγιστο 1600 mm |
| Διάρκεια | Υψηλή διάρκεια |
|---|---|
| Αντοχή στην υγρασία | Στεγανοποιήστε |
| Χημική αντίσταση | άριστος |
| Υγιής μόνωση | Άριστος |
| Μόνωση θερμότητας | Άριστος |
| Αντίσταση στη φωτιά | ΟΧΙ |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον | - Ναι, ναι. |
| Βάρος | 600-3500 γραμμάρια |
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
| Χρήση | Πίνακας αυτοκινήτου, κουτί με μανίκι παλέτας, εκτύπωση |
| Υγιής μόνωση | Άριστος |
|---|---|
| Αντοχή στην υγρασία | Στεγανοποιήστε |
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
| Υλικό | Κυψελωτός πίνακας PP |
| χρήση | Προστασία επιφάνειας |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
|---|---|
| Δύναμη | Υψηλής αντοχής |
| Ανακυκλωσιμότητα | ανακυκλώσιμος |
| Μόνωση θερμότητας | Άριστος |
| Αντοχή στην υγρασία | Στεγανοποιήστε |
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
|---|---|
| Διάρκεια | Υψηλή διάρκεια |
| Αντοχή στην υγρασία | Στεγανοποιήστε |
| Ανακυκλωσιμότητα | ανακυκλώσιμος |
| Δύναμη | Υψηλής αντοχής |
| Χρήση | Προστασία επιφάνειας |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς | FR |
| Ανακυκλωσιμότητα | ανακυκλώσιμος |
| Πάχος | 3mm 5mm |
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
| Υλικό | Φρουρά φυσαλίδων κυψελωτών πινάκων PP |
|---|---|
| Πάχος | 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |
| Υλικό | Φυσαλίδα Guard/PP κυψελωτών πινάκων PP σε κυματοειδές πανό |
|---|---|
| Πάχος | 36mm, 815mm |
| Πλάτος | 1300/1500mm |
| Μήκος | Συνήθεια |
| Έλεγχος | Siemens |