| υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντιστατικός, κορώνα, αγώγιμη |
| Ονομασία του προϊόντος | FR 2.7 - 30 mm Πίνακες μελιού από PP πλαστικές πλακέτες μελιού από πλαστικό |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Max 1600mm |
| Ονομασία προϊόντος | Πίνακας μελιού για προστασία δαπέδου |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Max 1600mm |
| Ονομασία του προϊόντος | 12mm PP Honeycomb Flight Case Panel Heave Matte πλαστικό φύλλο μελιού |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Max 1600mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυφάβο διπλές πλάκες μελιού για συσκευασία φύλλων μελιού PP |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Max 1600mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής δυσκαμψίας πίνακας μελιού PP με μη υφασμένα πλαίσια πυρήνα μελιού |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Max 1600mm |
| Ονομασία προϊόντος | 4 mm Corona PP φύλλο μελιού για εκτύπωση |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Μέγιστο 1600 mm |
| Ονομασία προϊόντος | 5mm Μαύρο PP Honeycomb Panel για επένδυση φορτηγού |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | PP |
| Δάχος | 2.7-30mm |
| Διάμετρο | Μέγιστο 1600 mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Κουτί συσκευασίας μελιού από PP Κουτί συσκευασίας με μανίκι παλέτας HDPE για μεταφορά υλικών |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Υλικό | HDPE + PP |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, γκρι, κλπ. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυχρωματικά φύλλα προστασίας δαπέδου από πλαστικό |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΛΥΦΑΒΟ |
| Αριθμό μοντέλου | Κοίλος πίνακας PP |
| Υλικό | 100% Virgin PP |
| Δάχος | 1.6-12mm |