| Πάχος | 330mm |
|---|---|
| Δύναμη | Υψηλής αντοχής |
| Επιφάνεια | Ομαλός, κατασκευασμένος, ελασματοποίηση |
| Αντοχή στην υγρασία | Στεγανοποιήστε |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Επιφάνεια | Ομαλός, κατασκευασμένος, ελασματοποίηση |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Υγιής μόνωση | Άριστος |
| Μόνωση θερμότητας | Άριστος |
| Αντίσταση πυρκαγιάς | Άριστος |
| Χρήση | Προστασία επιφάνειας |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο, γκρίζο, μαύρο, μπλε κ.λπ. |
| Δύναμη | Υψηλής αντοχής |
| Διάρκεια | Υψηλή διάρκεια |
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
| Χρώμα | Γκρίζο, μαύρο, μπλε κ.λπ. |
|---|---|
| Διάρκεια | Υψηλή διάρκεια |
| Επιφάνεια | Ομαλός, κατασκευασμένος, ελασματοποίηση |
| Δύναμη | Υψηλής αντοχής |
| Μόνωση θερμότητας | Άριστος |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Πάχος | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| Μόνωση θερμότητας | Άριστος |
| Δύναμη | Υψηλής αντοχής |
| Χρώμα | Άσπρο, γκρίζο, μαύρο, μπλε κ.λπ. |
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
| Πάχος | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| Μόνωση θερμότητας | Άριστος |
| Δύναμη | Υψηλής αντοχής |
| Χρώμα | Άσπρο, γκρίζο, μαύρο, μπλε κ.λπ. |
| Επιφάνεια | Ελασματοποίηση υφάσματος |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 330mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | Κηρήθρα |
| Βαθμός | Αντιστατική, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Πάχος | 38mm |
| Χρώμα | Άσπρο, μαύρο, γκρίζο, μπλε κ.λπ. |
| Δομή | φυσαλίδα 6 8 |
| Βαθμός | Τεμαχίζοντας, UV σταθεροποιημένη, κορώνα, αγώγιμη |
| Λεκές ανθεκτικός | Ναι |
|---|---|
| Πυρκαγιά - καθυστερών | Ναι |
| Επαναχρησιμοποιήσιμος | Ναι |
| Προστασία επιφάνειας | Ναι |
| Τύπος | προσωρινή προστασία πατωμάτων |